Оголошення про скликання постійних комісій Лісовогринівецької сільської ради

Дата: 02.04.2019 10:06

Відповідно до розпорядження сільського голови 42-о від 02 квітня 2019 року «Про проведення депутатської комісії Лісовогринівецької сільської ради» в ході підготовки 47-ї чергової сесії Лісовогринівецької сільської ради (25 квітня 2019 року) засідання постійних депутатських комісій з питань соціального захисту населення, освіти, фізичного виховання, культури,  релігії та міграції, охорони здоров’я та соціальної політики (секретар комісії Коваль І.Ю.), з питань комунальної власності , інфраструктури , будівництва, архітектури  та просторового планування , транспорту  та житлово - комунального господарства ( Собко О.В.)  в приміщенні Лісовогринівецької сільської ради :

Назва постійної депутатської комісії

Голова комісії

Дата засідання

1

З питань соціального захисту населення, освіти, фізичного виховання, культури ,  релігії та міграції, охорони здоров’я та соціальної політики

секретар комісії

Коваль І.Ю.

14год.

2

З питань комунальної власності , інфраструктури , будівництва , архітектури  та просторового планування , транспорту  та житлово - комунального господарства

голова комісії

Собко О.В.