Поради БДЖОЛЯРАМ

Дата: 09.04.2019 15:12

Інформуємо щодо наявності інформаційного продукту «Гранд Експерт» що являє собою систему моніторингу процесу хімічної обробки рослин та дозволяє миттєво і безкоштовно оповісти бджолярів про планову обробку рослин засобами захисту.

Інформування відбувається у вигляді SМS – повідомлень бджолярам в радіусі 10 км від оброблюваних ділянок.

Інформація про планову хімічну обробку, що вказується аграріями на сайті, відповідно до законодавства України автоматично дублюється в друкованому вигляді в щоденному «Всеукраїнському бюлетені планових хімічних обробок рослин».

Щоб вчасно отримати наявну інформацію пасічникам необхідно лише пройти реєстрацію на сайті, указавши і підтвердивши свій номер мобільного телефону в даній програмі за посиланням https://www.grand.expert/

Інформує  Хмельницьке районне управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області