До відома особистих селянських господарств (ОСГ) інформація про  проведення конкурсу  на надання часткової компенсації вартості придбаної установки індивідуального доїння у 2019 році.

Дата: 18.04.2019 10:02
Кількість переглядів: 634

Перелік документів, необхідний для участі в конкурсі, визначений Порядком використання коштів обласного бюджету за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання (включаючи приватний сектор)» затверджений рішенням обласної ради від 23 березня 2017 року № 19-11/2017  (сайт Департаменту агропромислового   розвитку www.apr.adm-km.gov.ua).

Власники ОСГ які отримали часткову компенсацію по вище вказаному напрямку у 2017 та 2018 роках участь у конкурсі на надання часткової компенсації вартості придбано установки індивідуального доїння у 2019 році не можуть приймати. Оскільки, фізична особа має право на отримання часткового відшкодування витрат за вказаним напрямком один раз на 5 років.

Кінцевий термін подання заявок – 19 грудня 2019 року.

Заявка і супровідні документи приймаються за адресою:

29000  м. Хмельницький, вул. Свободи, 70. Департамент агропромислового розвитку