Зустріч з працівниками Головного управління державної фіскальної служби в Хмельницькій області на тему: «Декларування доходів громадян за 2018 рік»

Дата: 23.04.2019 13:38

22 квітня 2019 року об 11 годині в приміщені актового залу Лісовогринівецької  ЗОШ  відбулась робоча зустріч з працівниками Головного  управління  державної фіскальної служби в Хмельницькій області на тему: «Декларування доходів громадян за 2018 рік». Представники фіскальної служби довели до відома громадян про те, що додаткові доходи від наданих послуг  ,а саме оранка городів, мають бути відображені в декларації про доходи громадян за 2018 рік. Термін подання декларації до 01.05.2018 року. Відсоткова ставка оподаткування складає 0,18% від вказаної суми доходу.