День Перемоги у Лісовогринівецькій громаді (стаття оновлюється)

Дата: 10.05.2019 13:04

8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

Вчора, 9 травня, у Лісовогринівецькій об'єднаній територіальній громаді відбувся ряд урочистих подій приурочений вшануванню пам'яті  дня Пам'яті та примирення і 74-ій річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У селі Лісові Гринівці, сільський голова Віталій Гралюк, разом із Остапчуком Володимиром Григоровичем, полковником ЗСУ. Поклали квіти біля Обеліску слави та біля пам’ятка загиблим воїнам.

У кожному селі вшанування розпочалося із панахиди по загиблим воїнам біля могил захоронених солдатів та братських могилах.

Після освячення пам'ятнику для усіх жителів сіл, був організований працівниками закладу культури та учнями Лісовогринівецького ліцею урочистий концерт.

Також, сільський голова відвідав село Климашівку, де вшанував пам’ять загиблих воїнів, жителів села у страшній війні.

Стрости сіл нашої громади, бібліотекарі, директори будинків культури, завідувачі клубів та активні громадяни були учасниками організації свята на місцях.

Працівники апарату Лісовогринівецької сільської ради за дорученням голови у кожному селі громади привітали жителів із визначною датою та поклали квіти біля пам’ятників воїнів-визволителів.

________________________________________________________________________________________________

с. Аркадіївці

с. Тиранівка