Лісовогринівецька громада
Хмельницький район, Хмельницька область

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту рішення Лісовогринівецької сільської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Лісовогринівецької сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту рішення Лісовогринівецької сільської ради

«Про встановлення місцевих податків та зборів на території Лісовогринівецької сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»

 

На виконання Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

 

оприлюднюється:

Проект рішення Лісовогринівецької сільської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Лісовогринівецької сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік». З метою реалізації державної політики по врегулюванню відносин, що виникають у сфері справляння податків і зборів, було розроблено Проект рішення Лісовогринівецької сільської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Лісовогринівецької сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

Даний проект регуляторного акту розміщено на офіційному веб-сайті cільської ради  lisovogrynivecka.gromada.org.ua з метою обговорення.

Зауваження та пропозиції щодо даного проекту просимо направляти у письмовій формі впродовж одного місяця з дня оприлюднення за адресою: с. Лісові Гринівці,  Хмельницький район, вул. Центральна 4,  конт. тел. (0382) 62-68-23

 

 

 

 

Лісовогринівецка сільська рада.« повернутися до списку новин