Сьогодні у с. Печеськи відбувся схід жителів села
На сході села були присутні: сільський голова Гралюк Віталій Володимирович, заступник сільського голови з гуманітарних питань Загарук Євген Васильович, секретар сільської ради Бех Інна Олександрівна, депутат с. Печеськи Грох Антоніна Миколаївна, староста с. Печеськи Омельянов Петро Антонович та жителі села Печеськи.
Сільський голова прозвітував про соціально-економічний розвиток населених пунктів сільської ради у 2018 році , виконання бюджету на 2018 рік, а також поділився планами на 2019 рік.
Гостро обговорювалось питання щодо несплати жителями села Печеськи платежів за водопостачання, необхідність будівництва нової артезіанської свердловини.
Також жителями села піднімалися питання про поводження з твердими відходими, благоустрій вулиць, а саме обрізання дерев, які спричиняють пошкодження ліній електропередач, що призводить до перебоїв з електропостачанням в селі.
Заступником сільського голови з гуманітарних питань була доведена інформація та надані відповіді щодо оптимізації навчальних закладів громади.