13 серпня - День утворення Лісовогринівецької ОТГ (інформація оновлюється)

Дата: 13.08.2019 09:31

Таким чином, 13 серпня 2019 року наша громада відсвяткувала свою четверту річницю народження.

У Лісовогринівецькому будинку культури відбулася концернтна подія за участю голови сільської ради Віталія Гралюка, депутатів, старост сіл громади, освітян, культурних працівників, аграріїв, медичних працівників, працівників соціальної сфери, працівників поштового зв'язку, а також жителі громади.

Також на свято були запрошені і голови бувших сільських рад, які були ініціаторами об'єднання та свторення нової територіальної одиниці на мапі Хмельницької області.

Гостями заходу були застпник головни Хмельницької районної адміністрації - Сергій Янчук та голова Хмельницької районної ради - Юрій Мельник та помічник народного депутата України С.П. Лабазюка - Леонід Гуцалюк, які привітали усіх селян із визначною датою, та побажали усім стабільності, розвитку та процвітання.

За значні досягнення та вагомий внесок у розвиток та становлення Лісовогринівецької об'єднаної територіальної громади, грамотами та подяками були нагороджені:

1. Черевичник Леонід Григорович - директор ПП «Черевичник»;

2. Ізбінський Іван Володимирович -директор ТОВ «Нові аграрні технології»;

3.Ваколюк Ігор Тимофійович -директору ТОВ «Житниця Поділля»;

4. Вільчинський Микола Олександрович -керуючого відділком ПП «Аграрна компанія -2004» с.Шпичинці;

5. Земляк Світлана Михайлівна - соціальний працівник села Стуфчинці;

6.