Оголошення «Про скликання 52-ї позачергової сесії Лісовогринівецької сільської ради»

Відповідно до розпорядження сільського голови 106-о від  02 вересня 2019 року « Про скликання 52-ї позачергової сесії Лісовогринівецької сільської ради » -засідання 52-ї позачергової сесії відбудеться 05 вересня 2019 року о 10 годині в приміщенні Лісовогринівецького ліцею,  в ході підготовки 52-ої позачергової сесії Лісовогринівецької сільської ради засідання постійної депутатської комісії  відбудеться в приміщенні Лісовогринівецької сільської ради:

Назва постійної депутатської комісії

Голова комісії

Дата засідання

1

З питань земельних відносин, природніх ресурсів та екології

голова комісії Кравчук Ю.В.

05 вересня 2019 року о 9 год 30 хв

2

З питань соціального захисту населення, освіти, фізичного виховання, культури ,  релігії та міграції, охорони здоров’я та соціальної політики

секретар комісії