Оголошення «Про скликання 53-ї позачергової сесії Лісовогринівецької сільської ради»

Дата: 17.09.2019 11:51

Відповідно до розпорядження сільського голови 117-о від  17 вересня 2019 року « Про скликання 53-ї позачергової сесії Лісовогринівецької сільської ради » -засідання 53-ї позачергової сесії відбудеться 19 вересня 2019 року о 13 годині в приміщенні Лісовогринівецького ліцею.

В ході підготовки 53-ої позачергової сесії Лісовогринівецької сільської ради засідання постійної депутатської комісії  з питань бюджету фінансів, планування соціально-економічного розвитку та регламенту ( Тарасов М.П. ) відбудеться в приміщенні Лісовогринівецької сільської ради: 18 вересня 2019 року о 13 годині.