День захисника України

Дата: 12.10.2019 22:50

В п'ятницю, 11 жовтня 2019 року, у приміщенні актової зали Лісовогринівецького ліцею відбулося свято приурочене Дню захисника України. Саме це свято, відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.

На свято були запрошені учасники війни на сході України, яка триває по-согоднішній день.

З привітання до захисників виступив голова Лісовогринівецької сільської ради Віталій ГРАЛЮК, який подякував хлопцям за мужність і відвагу, та побажав їм міцного здоров'я, миру та швидкого завершення неоголошеної війни.

На свято також були запрошені почесні гості з Хмельницького району, старости сіл Лісовогринівецької громади.

Із музичними дарунками виступили учні Лісовогринівецького ліцею, які своїмируками виготовили привітальні листівки для учасників ООС(АТО).

Також для гостей та запрошених свята виступив вокальний колектив "Вербиченька" із села Шпичинці.

Хед-лайнером свята була Загурська Наталя, перед своїм виступов вона побажала усім миру та незламного духу та щоб завжди лунав веселий дитячий сміх.

Після завершення концертної програми, усіх було запрошено на смачну солдатську кашу.