Ювілей ДНЗ "Золотий ключик"

Дата: 01.11.2019 15:33
Кількість переглядів: 999

Сьогодні, 1 листопада 2019 року, у Лісовогринівецькій громаді Стуфчинецький заклад дошкільної освіти «Золотий ключик» відзначив свій десятилітній ювілей.

На свято завітали гості, в тому числі голова Лісовогринівецької сільської ради Віталій ГРАЛЮК, який подарував від імені сільської ради та й від себе особисто цінні подарунки. Також висловив подяку за довголітню працю колективу ДНЗ «Золотий ключик» та вручив грамоту грамоту. Під час свого виступу він побажав працівникам та малечі міцного здоров’я та веселого дитячого сміху в закладі, а зі своєї сторони пообіцяв допомагати.

Для  гостей  та батьків, вихованці дошкільного закладу підготували святковий концерт.

Ювілярів також привітали  Бахмацька Світлана Миколаївна, яка 10 років тому, як голова тоді ще Стуфчинецької сільської ради,  відкривала дитячий дошкільний заклад та Попель Анатолій Михайлович, колишній голова сільської ради.

На запрошення завітали і помічник Нродного депутата України Лабазюка С.П., Леонід Гуцалюк  та старший менеджер Хмельницького району аграрної компанії «KERNEL» Романішина Олена Михайлівна, які завітали з цінними подарунками. До привітань долучився батьківський комітет садочку, старосте села Стуфчинці Микола Антонович Джумига та колеги завідувачки ДНЗ «Ромашка» с. Лісові Гринівці Діана Подгорнюк та ДНЗ «Пролісок» с. Пашківці Наталя Боднар.

Ще раз вітаюємо ДНЗ «Золотий ключик» із визначною датою та бажаємо терпіння та нових здобутків.