Звернення Лісовогринівецької сільської ради до Голови Верховної Ради України та Прем'єр-міністра України щодо фінансового забезпечення потреб мешканців громади!

Дата: 13.11.2019 09:31

На позачерговій сесії Лісовогринівецької сільської ради 11 листопада депутати проголосували за звернення до прем'єр-міністра України та голови Верховної Ради України щодо фінансового забезпечення потреб мешканців громади.

У  зверненні наголошено, що в бюджеті на 2020 рік зменшено доходи на потреби місцевого самоврядування, в той час як їх повноваження  збільшені, і тому нестача коштів не дозволить виконати всі повноваження та надати необхідні послуги громадянам.

Також депутати наголосили, що для того, аби не обмежувати громадян у медичних послугах, освіті та соціальному захисті, необхідно зберегти надходження акцизного податку до місцевих бюджетів, надати необхідні кошти на заробітну плату вихователям, адже після об`єднання територіальних громад ці кошти будуть виплачуватись місцевими бюджетами.