Лісовогринівецька громада
Хмельницький район, Хмельницька область

Шістдесять років - це більше, ніж півстоліття

У селі Терешівці, сьогодні, свій шестидесятилітній подружній ювілей, святкують Михайло Маркович та Марія Микитівна Ангелюки.

На значну подію завітав голова Лісовогринівецької сільської ради Віталій Гралюк. Приємними та теплими слова привітав Віталій Володимирович ювілярів, та побажав міцного невичерпного здоров'я! Щоб до них частіше приїжджали діти, онуки та правнуки, та довгих років спільного життя. Також сільський голова подарував приємні подарунки для винуватців свята. 

На святі була староста села Терешівці Малик Тетяна Михайлівна та соціальний працівник Василишина Оксана Василівна, яка заспівала пісню про батьків, а  директор Будинку культури та бібліотекар села Шпичинці Ковпак Тетяна і Князь Юлія заспівали пісні про сім'ю та любов дітей до своїх батьків.

 

Шістдесят - ціла епоха. За ці довгі роки ви стали прекрасиним подружжям, ідеальними батьками: батьком і матір'ю, бабусею і дідусем, прабабою та прадідусем... - нехай цей список продовжується до нескінченності ще багато й багато років!

Ви - приклад кохання, яке не в'яне, і ніжності ,яка не вмирає. Ви нескінченно цінні для всіх, хто любить вас і прийшов в цей день із привітаннями! Зі святом, любі наші ювіляри! Нехай ваше життя буде сповнене лише позитивними емоціями! Нехай доля підносить лише добрі новини і сюрпризи!

Здоров'я і безмежного кохання!« повернутися до списку новин