Лісовогринівецька сільська рада приєдналася до відзначення Дня вишиванки

Сьогодні, у третій четвер травня в Україні ми усі відзначаємо День вишиванки. За традицією, у цей день всі охочі приходять на роботу або навчання у найбільш пізнаваному елементі українського костюма — у вишиванці.

Апарат та виконавчий комітет Лісовогринівецької сільської ради разом із сільським головою Віталієм Гралюком також доєдналися до цього флеш-мобу.

День вишиванки, це ще один елемент єднання нашого сучасного українського народу із минулим надбанням наших предків.

Одягаючи вишиту сорочку, ми, водночас, повинні пам’ятати і про наших героїв, які сьогодні стримують агресора на сході України. Саме завдяки їм ми, кожен у своєму селі, маємо змогу вільно, під мирним небом, підтримувати ці традиції.

Вишиванка – це наш оберіг та символ щасливого майбутнього України.

Шановна Лісовогринівецька громадо! Давайте разом докладемо усіх зусиль для збереження мудрості і сили тисячолітніх традицій, які дають нам натхнення до праці та укріплення української ідентичності заради процвітання нашої держави та нашого краю!