Щиро вітаю вас із Міжнародним днем миротворця ООН!

Дата: 29.05.2020 09:19

Це свято встановлене на честь мужності та самовідданості воїнів-миротворців та їх внеску у підтримання стабільності у різних регіонах планети.

Висловлюю вдячність за службу всім, хто під прапором ООН чесно виконував і продовжує виконувати благородну місію воїнів-миротворців, захищає мир та спокій в “гарячих точках” світу.

Схиляю голову перед подвигом тих, хто віддав своє життя заради миру.

Переконаний, що українські воїни-миротворці й надалі високо триматимуть честь Державного Прапора України та її Збройних Сил.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добробуту та нових звершень у благородній справі служіння миру та Батьківщині!

Слава Україні!