У рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» відкрито дві поліцейських станції на території Лісовогринівецької ОТГ

Дата: 18.06.2020 15:06

Сьогодні, 18 червня 2020 року, у Лісовогринівецькій об’єднаній територіальній громаді урочисто відкрили дві поліцейських станції.

Станції відкрито у селах: Лісові Гринівці та Аркадіївці.

На цю подію ми чекали і йшли до неї довгі роки, з моменту створення ОТГ. Як голова громади, бачу, що в таких станціях є гостра потреба. Ледь  не кожного дня є від людей якісь звернення, скарги. І щоб вирішити свої проблеми, жителям ОТГ треба долати десятки кілометрів, щоб до їхати до районного відділення Національної поліції. А зараз наші поліцейські офіцери громади будуть постійно  працювати на території громади.

Також на відкриття до нашої громади завітали:

1. Генадій Сибіга - начальника управління превентивної діяльності ГУНП в Хмельницькій області, полковника.
  2. Ігор Беспалий - Хмельницького районного відділення Національної поліції Хмельницького відділу поліції ГУНП України в Хмельницькій області;
  3. Артем Багінський – голова Хмельницької районної адміністрації;
  4. Юрій Мельник – голова Хмельницької районної ради.
  5. Олександр Попіль – помічник народного депутата С.П. Лабазюка

Під час відкриття жителям ОТГ представили поліцейських офіцерів: Чобана Сергія та Туза Вадима.

Також ми надіємося на тісну співпрацю та взаєморозуміння мешканців нашої громади та поліцейських офіцерів, адже довіра та злагоджена робота завжди дає позитивні результати.