Привітання сільського голови з п'ятою річницею утворення Лісовогринівецької ОТГ

Дата: 13.08.2020 12:19

Шановні жителі Лісовогринівецької об’єднаної територіальної громади!

Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас з 5-ою річницею утворення Лісовогринівецької об'єднаної територіальної громади!

Нам випало разом стати на новий етап розвитку України. П’ять років тому ми, повіривши в свої сили, і сповна довірившись один одному, та одні із перших об’єдналися у велику єдину територіальну громаду. Чотирнадцять сіл, мов ланцюжки, стали складовою однієї великої сім’ї. Для всіх – єдині правила і закони, радощі, прикрощі, здобутки. І ось нам уже п’ять років.

Ми любимо і пишаємося своїми селами. Лісовогринівецька ОТГ за всіх часів славиться своїми трудолюбивими людьми, патріотами Батьківщини, свого села і своєї справи.

За усі ці п’ять років ми разом з вами зробили набагато більше, ніж до об’єднання. Ми ремонтуємо автомобільні шляхи, встановлюємо вуличне освітлення, проложили десятки кілометрів водогонів. Утеплюємо та перекриваємо дахи в школах і дитячих садочках. Наші діти вперше за довгі роки навчаються за новітніми технологіями за допомогою нової сучасної техніки. Ми перші з усіх громад України створили Місцеву пожежну команду, побудували сучасну амбулаторію сімейної медицини, відкрили дві поліцейські станції.

Наша громада, з кожним роком стає більш привабливішою для інвесторів.

Усі наші здобутки не перелічити, тому що їх багато, а ще більше у нас планів щодо розбудови нашої громади. Хочемо бачити громаду дружньою, сильною і процвітаючою, а її жителів - щасливами й заможніми.

Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, достатку, благополуччя, мирного неба над головою, здійснення всіх мрій та задумів.

Разом ми стали сильніші, а попереду у нас шлях лише до добробуту і процвітання!

Нехай Господь береже кожного з нас!

З повагою Віталій Гралюк.