Сьогодні 27.08.2020 р. о 12:15 год. у с. Лісові Гринівці відбулося перше засідання Лісовогринівецької сільської териоріальної виборчої комісії

В ході засідання були комісія постановила:

Постанова №1 "Про затвердження середніх норм видатків Лісовогринівецької сільської територіальної виборчої комісії на підготовку та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року"

Постанова №2 "Про роботу голови, заступника голови та секретаря Лісовогринівецької сільської територіальної виборчої комісії Хмельницького району Хмельницької області на платній основі"

Постанова №3 "Про встановлення граничної чисельності залучених осіб у комісії за цивільно-правовим договором"

Постанова №4 "Про надання права першого та другого підпису від імені Лісовогринівецької сільської територіальної виборчої комісії"

Постанова №5 "Про укладення договору на розрахунково-касове обслуговування та зарплатний проект із банком"

Електронна пошта Лісовогринівецької сільської територіальної виборчої комісії - LisovohrunivetskaSTVK@ukr.net