Лісовогринівецька громада
Хмельницький район, Хмельницька область

Сьогодні, 31 травня 2017 року відбувся випуск Лісовогринівецького ДНЗ "РОМАШКА"

Сьогодні, 31 травня 2017 року відбувся випуск Лісовогринівецького дошкільного навчального закладу  "РОМАШКА"

Випуск Лісовогринівецького ДНЗ "РОМАШКА"  - особливий день для кожної дитини, адже  закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства. Гарно й урочисто пройшло прощання з дитсадком у нашому дошкільному навчальному закладі.


          Дитсадок «РОМАШКА»  приймав багато гостей: батьки, бабусі й дідусі, вчителі, представники влади – всі бажаючі, котрі прийшли подивитися на вихованців - майбутніх школяриків, яких в цьому році 23.

 


          Зусиллями педагогічного колективу та батьками випускників, організовано цікаве та змістовне свято, яке запам'яталося малечі надовго та зали­шить добрі спогади про час перебування у садочку.


         Випускники, які парами урочисто ввій­шли до яскраво прикрашеного дитячого майданчику, були дуже гарні і щасливі. Цього дня ними пишалися всі: і батьки, і гості, і колектив дитячого садка.

 


         Під час свята  маленькі випускники показали присутнім свої досягнення у виконанні пісень, віршів, танців.

 

 


      


         З вітальним словом до  маленьких випускників звернулася Лісовогринівецький сілський голова Віталій Гралюк, спеціаліст з питань освіти та кульутри Леонід Купельський, завідувач дошкільним навчальним закладом Подгорнюк Діана Миколаївна, помічник народного депутата України С. Лабазюка - Леонід Гуцалюк, вони побажала діткам щасливої дороги у майбутнє самостійне, доросле життя, багато відкриттів на незвіданих шляхах та гарного навчання у школі.

 

 

   Багато хороших слів було сказано в цей день і в адресу випускників та їх батьків, адміністрації садочку та вихователів, і в адресу апарату Лісовогринівецької сілської ради, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних, а саме головне - здорових дітей, дітей, які мають свої мрії і уподобання, які вміють гарно співати і танцювати, що вдало було показано на святі.

 

 

 

Також з вітальним словом виступила директор Лісовогринівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Антонова Тетяна В'ячеславівна, яка побажала майбутнім першачкам за літні канікули набратися сил та  максимально відпочити.

1 вересня Тетяна В'ячеславіна чекає малечу уже за шкільми партами.

 « повернутися до списку новин