Призначення позачергових виборів старости с. Климашівка, Хмельницького району, Хмельницької області

Дата: 20.04.2017 16:40

ЛІСОВОГРИНІВЕЦЬКА СІЛЬКА РАДА

21 чергова  сесія

РІШЕННЯ № 12

від 21 березня 2017 року                                                                                                         с. Лісові Гринівці

Про призначення позачергових виборів старости

с.  Климашівка, Хмельницького району, Хмельницької області.

Відповідно до пункту 2 статті 3 Закону України «Про місцеві вибори», статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Призначити позачергові вибори старости села Климашівка, що входить до Лісовогринівецької сільської об’єднаної територіальної громади, на 28 травня 2017 року.

2. Фінансово відділу сільської ради передбачити видатки на проведення позачергових виборів старост села Климашівка, Хмельницького району, що входить до Лісовогринівецької сільської об’єднаної територіальної громади в бюджеті сільської ради на 2017 рік.

3. Відділу бухгалтерського обліку та звітності сільської ради проводити нарахування та виплату коштів на фінансування виборів старости.

4.Надіслати дане рішення Центральній виборчій комісії та Лісовогринівецькій сільській виборчим комісії для організації виборчого процесу згідно чинного законодавства.

5.Оприлюднити рішення на офіційному сайті Лісовогринівецької громади.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря сільської ради .

Сільський голова                                                                      В. Гралюк