З нагоди відзначення дня місцевого самоврядування керівництво громади приймало вітання!

Дата: 07.12.2020 13:58

07.12.2020 з нагоди відзначення дня місцевого самоврядування заступник начальника УПД начальник ДОП ГУНП в Хмельницькій області підполковник поліції  Бирко Вадим Михайлович із інспектором взаємодії з громадами ГУНП в Хмельницькій області Шевчук Іриною Анатоліївною та поліцейські  офіцери громади Лісовогринівецької ОТГ  Чобан С.П. та Туз В.В.  від імені керівництва ГУНП привітали керівництво Лісовогринівецької ОТГ Гралюка Віталія Володимировича, висловили подяку за відповідальність, компетентність, активну громадянську позицію, плідну співпрацю з поліцією Хмельниччини, створення умов для реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади».