Оголошення щодо проведення громадських слухань

Дата: 17.02.2021 10:30

Шановні мешканці села Лісові Гринівці!

Повідомляємо, що 18 березня 2021 року о 13 годині 00 хвилин будуть проведені громадські слухання відповідно до частини третьої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»  та Закону  України  "Про  стратегічну

екологічну оцінку" ( 2354-19 ) з питання розгляду генерального плану, плану зонування, стратегічної екологічної оцінки с. Лісові Гринівці Лісовогринівецької сільської об'єднаної територіальної громади Хмельницької області на підставі рішення Лісовогринівецької сільської ради № 8  від 25 січня 2017 року.

Генеральний план с. Лісові Гринівці розроблений з метою:

• обґрунтування довгострокової стратегії планування і забудови території села;
  • визначення принципів і напрямків планувальної організації та функціонального призначення території;
  • підготовка пропозиції щодо удосконалення системи громадського обслуговування населення, організації вулично-дорожньої та транспортної мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження культурної спадщини;
  • створення умов для підвищення  добробуту та якості життя населення на інвестиційно привабливій території з максимальною екологічною безпекою та збереженням природних ресурсів.

Замовник генерального плану – Лісовогринівецька сільська об'єднана територіальна громада, виконавець – ПП «Крок Центр».

Місце проведення громадських слухань – приміщення актового залу Лісовогринівецького ліцею.

Пропозиції  громадськості  подаються в письмовій  формі (згідно п.7 Постанови КМУ від 25.05.2011 р. №555 «Про  затвердження  Порядку проведення  громадських  слухань щодо  врахування  громадських інтересів під час розроблення  проектів  містобудівної  документації  на  місцевому рівні») до Лісовогринівецької сільської  ради.

Пропозиції громадськості подаються обґрунтованими, з  посиланням  на  положення  відповідних законодавчих та  інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.

Запрошуємо всіх небайдужих громадян прийняти безпосередню участь в розгляді генерального плану с. Лісові Гринівці.