Розпочалася реєстрація для учнів шкіл Лісовогринівецької ОТГ на участь у проєкті "Учнівський Start Up"

Дата: 19.03.2021 10:02

Друзі, усім привіт!

Цього року, вперше, ми запускаємо унікальний проєкт для учнів закладів загальної середньої освіти Лісовогринівецької ОТГ - "Програма підтримки міні-проєктів "Учнівський Start-up". Проєкт надає учнівській молоді можливості реалізувати власні ініціативи в різних галузях, сферах соціально-економічного життя,розвитку Лісовогринівецької громади за рахунок коштів місцевого бюджету та інших коштів, не заборонених чинним законодавством. Тому запрошую учнів до реєстрації.
Участь у конкурсі можуть брати учні закладів загальної середньої освіти Лісовогринівецької ОТГ віком від 12 до 18 років.

Кожен бажаючий учень, котрий хоче прийняти участь у проєкті, до 18:00 29 березня 2021 року,  може заповнити анкету за цим посиланням: