Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 26.03.2021 14:55

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліст з питань реєстрації місця проживання відділу організаційної і кадрової роботи та документообігу Лісовогринівецької сільської ради.

До участі в конкурсі запрошуються: громадяни України, які мають вищу освіту не нижче ступеня бакалавра відповідного професійного спрямування, вільно володіють державною мовою; володіють основними принципами роботи на комп’ютері з відповідним програмним забезпеченням,  знання діючого законодавства України; володіє навичками публічних виступів, проведення зустрічей, бесід та інших форм спілкування з населенням, стаж роботи за відповідним професійним напрямком не менше 2 роки.

До участі у конкурсі не допускаються особи, які: - визнані в установленому порядку недієздатними; - мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади посадової особи місцевого самоврядування; - у разі прийняття на службу будуть прямо підпорядковані або підлеглі близьким особам; - позбавлені права займати відповідні посади в установленому законом порядку на визначений термін; - в інших випадках, установлених законами України.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Лісовогринівецької сільської ради такі документи:

-        заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника з установленими законодавством обмеженнями щодо прийняття та проходження служби в органах місцевого самоврядування;

-        заповнену особову картку;

-        дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

-        копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня (за наявності);

-        декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2020 рік за формою, визначеною Національним агентством з питань запобігання корупції  (заповнюється та подається особисто суб’єктом декларування на веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції через власний персональний електронний кабінет суб’єкта декларування у системі Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, шляхом заповнення електронної форми);

-        копію документа, який посвідчує особу;

-        копію військового квитка (для військовослужбовців та військово-зобов’язаних).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Адреса:с. Лісові Гринівці Хмельницького району Хмельницької області. Телефон 62-68-23.