Всеукраїнська акція “За чисте довкілля” та День благоустрою територій населених пунктів Лісовогриінвецької ОТГ у 2021 році

Дата: 23.04.2021 12:48

Щороку за ініціативи голови Лісовогринівецької сільської ради Віталія ГРАЛЮКА, усі працівники виконавчого апарату сільської ради та працівники комунальних закладів громади приймають участь у Всеукраїнській акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою.

Протягом тижня працівники шкіл та садочків, бібліотекарі, працівники клубних закладів, старости, депутати та працівники сільської ради прибирали прилеглі території від сміття, саджали дерева та омолоджували вулиці та сквери.

Також  за підтримки Віталія Гралюка, започатковано реалізацію нової ідеї, створити парк відпочинку біля Будинку культури села Лісові Гринівці. Крок за кроком та спільними зусиллями сільської ради, депутатів та громадськості ми створемо нову зону відпочинку для наших дітей.

Дякуємо усім, хто приєднується до акції "За чисте довкілля".
Подбаємо про чистоту навколо себе, не будемо сторонніми спостерігачами, адже підтримання чистоти та порядку – це запорука здоров’я і краси нашого рідного краю.

Фото відібрані із сторнок користувачів Facebook.
                                                                                                              Більше фото на сайті громади.