Розпочато новий футбольний сезон 2021 року у Лісовогринівецькій громаді

Дата: 16.05.2021 15:15

Вчора, 16 травня 2021 року в Лісовогринівецькій громаді, стартував футбольний сезон 2021 року, в рамках чемпіонату Хмельницького району з футболу, асоціації аматорського футболу.

Перед початком футбольного матчу, за ініціативи сільського голови Віталія ГРАЛЮКА та депутатів сільської ради, а саме Рудика Олега, Климка Юрія, Шлапака Юрія, Олешка Андрія, Купельського Леоніда, Кривенка Бориса, Лисого Петра, Шлапака Юрія, Цимбалюка Романа, Бех Інни, було вручено, в якості подарунку, нову форму для команди футболістів з села Лісові Гринівці, набір м'ячів для футболістів зі Стуфчинець. Також було придбано сітки на ворота та додаткове спорядження.

Команда села Лісові Гринівці змагалася проти команди із села Стуфчинці. За Стуфчинецьку команду сьогодні разом із прихильниками команди вболівав староста села, Антон Ковалишин.

Гра була напружена, адже змагалися дві хороші команди. Перший футбольний матч завершився із нічийним рахунком 4:4.
Бажаємо й надалі нашим хлопцям перемог, а наша команда, сільської ради, й надалі продовжує працювати задля розвитку спорту  Лісовогринівецької громади.