Оголошення про скликання депутатських комісій

Дата: 17.06.2021 14:41

Відповідно до розпорядження сільського голови № 93-о від 17.06.2021 року,  в ході підготовки 9-ї чергової сесії Лісовогринівецької сільської ради засідання якої відбудеться  25 червня 2021 року -  провести  засідання депутатських комісій

• депутатської комісії  з питань містобудування, будівництва, питань житлово-комунального господарства, комунальної власності земельних відносин та охорони природи, благоустрою Лісовогринівецької сільської ради восьмого скликання  в приміщенні Лісовогринівецької сільської ради :  23 червня 2021 року о 11  годині.
  • депутатської комісії з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури,охорони здоров’я та соціального захисту,  прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та ЗМІ  18 червня 2021 року об 09 годині .
  • депутатської комісії  з питань планування, фінансів, бюджету, регламенту соціально-економічного розвитку та підприємництва:22 червня 2021 року о 11  годині.