Вітання до Дня села Аркадіївці

Дата: 10.11.2021 11:59

Шановні жителі села Аркадіївці!
Від імені Лісовогринівецької сільської ради, депутатського корпусу її виконавчого комітету прийміть найщиріші вітання з нагоди свята — Дня села.

День села - особливе свято, яке об`єднує всіх, хто любить своє село, тих, чиєю працею воно створювалось. Тож нехай це свято принесе вам та вашим родинам мир, добробут та злагоду. Нехай живе наше рідне село, народжуються і підростають діти, нехай щастя, любов та достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, у кожній родині.
Також бажаємо вам, щоб прагнення зробити село кращим згуртовувало та примножувало взаєморозуміння серед жителів нашого прекрасного села Аркадіївці Лісовогринівецької територіальної громади.