За принципової позиції Хмельницької окружної прокуратури в суді доведено вину жінки у нанесені тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть 4-річної дівчинки (ч.2 ст.121 КК України)

Дата: 12.11.2021 08:37

Хмельницький міськрайонний суд 8 листопада 2021 року визнав жінку винною за ч. 2 ст.121 КК України. Матір засудили до 10 років позбавлення волі.

Дівчинку було госпіталізовано до реанімаційного відділення дитячої лікарні у жовтні 2020 року. Вона мала забої внутрішніх органів та зламану руку.

Підтримувала публічне обвинувачення у суді прокурор Хмельницької  окружної прокуратури –  Ганна Камінська.

«Била дитину саме матір, по обличчю, голові, тулубу та кінцівках. Майже місяць лікарі боролися за життя дитини, але дівчинка померла», - говорить Ганна Камінська.

Прокурор просила суд призначити найвищу міру покарання, яка передбачено санкцією статті ч.2 ст. 121 КК України, з якою суд погодився.

Керівник Хмельницької

окружної прокуратури                                                         Юрій ВИСОЦЬКИЙ