Сьогодні 03.02.2021 року відбулась нарада за участі  Яцковського Сергія Віталійовича та представників Лісовогринівецької сільської ради  щодо початку розроблення Стратегії розвитку Лісовогринівецької  територіальної громади .

Дата: 03.02.2022 14:04
Кількість переглядів: 475

В умовах децентралізації спроможні громади отримують широкі повноваження і ресурси. Щоб використати їх ефективно, потрібна якісна місцева стратегія розвитку і чіткий план її реалізації. Розуміючи свою відповідальність за майбутнє громади голова Лісовогринівецької сільської ради та відповідальні особи намагаються не лише «латати діри», а підходити до розвитку своїх територій стратегічно.

Стратегія розвитку територіальної громади (далі стратегія) – документ стратегічного планування, що визначає на довгостроковий (5-7 років) період стратегічні та оперативні цілі, завдання для сталого економічного і соціального розвитку територіальної громади та який розробляється з урахуванням положень Закону України «Про засади державної регіональної політики» і постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 року № 932 «Про затвердження Порядку розроблення регіональних стратегій розвитку і планів заходів з їх реалізації, а також проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації зазначених регіональних стратегій і планів заходів.