Відбулася чергова зустріч із податківцями Хмельниччини

Дата: 11.02.2022 13:49

З метою належної взаємодії та ефективної комунікації з територіальними громадами Хмельницька державна інспекція ГУ ДПІ у Хмельницькій області в особі  начальника  ДПІ Хмельницької державної податкової інспекції Анатолія Щепанського та заступника начальника ДПІ Хмельницької державної податкової інспекції Івана Чмелюка за участі представників Лісовогринівецької громади провели роз’яснювальну роботу з фізичними особами –підприємцями платниками єдиного податку щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій та програмних реєстраторів розрахункових операцій.

Податківцями було повідомлено про початок проведення компанії декларування громадянами доходів отриманих у 2021 році.

Обговорено ряд питань щодо сплати податків, легалізації заробітної плати.    Також було проаналізовано проблемні питання, які виникають під час робочого процесу та шляхи їх вирішення.