Привітання голови Лісовогринівецької сільської ради з Днем Єднання

Дата: 16.02.2022 12:19

Вітаю вас із нашим новим святом, яке ми будемо відзначати, починаючи з цього року - з Днем Єднання.

День Єднання – це можливість вкотре заявити на весь світ, що Українська нація – єдина, а її територія – неподільна.

Нашим славним українським воїнам бажаю терпіння, наснаги, витримки та мужності у ці нелегкі дні, а всім нам - миру та Божої ласки, сили, оптимізму та віри у нашу перемогу.

Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаймо про незліченні жертви, принесені на вівтар державності. І нехай у цьому благородному пориві кожного свідомого громадянина супроводжує щастя, злагода, мир й добробут, мудрість і чуття єдиної родини Незалежної Україні.

Зі святом Єднання! Слава Україні!

З повагою,

Сільський голова

Лісовогринівецької територіальної громади                            Віталій ГРАЛЮК