Розпочав роботу Центр видачі гуманітарної допомоги при Хмельницькій обласній раді.

Дата: 25.03.2022 12:22

ОГОЛОШЕННЯ

Від 23 березня 2022 року на базі Хмельницького обласного музично-драматичного театру імені Михайла Старицького за адресою: місто Хмельницький, вулиця Соборна, 60, розпочав роботу Центр видачі гуманітарної допомоги при Хмельницькій обласній раді.

У Центрі , який працює щоденно з 10.00 до 16.00 год., надають гуманітарну допомогу усім хто її потребує. Видача м’якого інвентарю (одяг, взуття, білизна, подушки, ковдри та дитячі засоби гігієни) здійснюється за умови пред’явлення документа, що засвідчує особу і її місце реєстрації та підтверджує внутрішньо переміщену особу, яка перебуває в Хмельницькій області, в тому числі у територіальних громадах.