Як отримати відшкодування комунальних послуг, якщо ви безкоштовно поселили у себе переселенців?

Дата: 31.03.2022 15:35

З 1 квітня реєструєте своє житло на сайті «Прихисток» або у в уповноваженої особи
* заповнюєте заявку, додаючи копії своїх документів та документів на житло;
- до 5 числа кожного місяця подаєте інформацію про кількість переселенців та термін їх проживання. Бланк заяви: https://cutt.ly/LDYm3LV
- до 20 числа кожного місяця отримуєте кошти.

Важливо! Подати заявку на відшкодування можна не пізніше наступного дня після того, як у вас поселилися вимушені переселенці. Оформити виплату «заднім числом» не вдасться.

Вимушені переселенці, що у вас проживають, мають бути зареєстровані як внутрішньо переміщені особи через додаток «Дія» або в сільській раді.