A A A K K K
для людей із порушенням зору
Лісовогринівецька громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Лісовогринівецької сільської  ради»

Дата: 03.05.2022 15:39
Кількість переглядів: 505

 

На підставі розпорядження сільського голови Лісовогринівецької сільської  ради від 03 травня 2022 року  № 59-о " Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи "Центр надання соціальних послуг Лісовогринівецької сільської  ради»  та відповідно до частини другої ст.13 Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03.03. 2020 року №200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору» оголосити  конкурс на заміщення вакантної посади  директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Лісовогринівецької сільської  ради»  (далі – Центр).

 

         Місце знаходження  комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Лісовогринівецької сільської  ради»:  

 

31340, Хмельницька область,  Хмельницький район, с.Лісові Гринівці вул. Хмельницька, 29.

 

Основними напрямками діяльності Центру є:

 

  • проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення;
  • надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг, затвердженого Мінсоцполітики, з метою мінімізації або подолання таких обставин.

         Заробітна плата директора Центру визначається відповідним Наказом Міністерства соціальної політики України від 18.05.2015 року № 526 " Про умови оплати праці працівників закладів соціального захисту дітей, закладів соціального обслуговування, закладів соціальної підтримки сімей, дітей та молоді і центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді".

 

Приймання документів від претендентів здійснюється з 08.00 години по 17.00 годину з 04 травня 2022 року по 03 червня 2022 року включно.

 

Документи приймаються  за адресою:  

31340, Хмельницька область,  Хмельницький район, с.Лісові Гринівці вул. Хмельницька, 29. Електронна адреса: lisovi_rada@ukr.net

 

Для участі в конкурсі претендент особисто подає та/або надсилає електронною поштою такі документи:

 

– заяву про участь у конкурсі за визначеною формою;

– належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;

– автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

– мотиваційний лист, складений у довільній формі;

– довідку про відсутність судимості;

– перспективний план розвитку комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Лісовогринівецької сільської ради.

 

Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

 

У разі подання заяви та документів лише електронною поштою претендент до проходження перевірки на знання норм відповідного законодавства України додатково подає власноручно підписану заяву.

 

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

 

Вища освіта другого рівня за ступенем магістра та спеціальністю відповідної галузі знань; стаж роботи у відповідній сфері діяльності на керівних посадах нижчого рівня – не менше ніж 5 років.

 

Претенденти не допускаються до участі в конкурсі у разі:

 

-    неподання ними повного пакета документів;

- невідповідності кваліфікаційним вимогам, визначеним Довідником кваліфікаційних характеристик професій працівників «Випуск 80 «Соціальні послуги», затвердженим наказом Мінсоцполітики від 29.03. 2017 № 518;

- наявності не знятої або не погашеної в установленому законом порядку судимості, заборони займати відповідні посади або займатися певними видами діяльності.

 

         Проведення конкурсу на заміщення посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Лісовогринівецької сільської  ради відбудеться в приміщення Лісовогринівецької сільської  ради»

06  червня 2022 року р. о 14:00 год. 

Відповідальна особа за надання інформації про конкурс та прийняття документів – перший заступник сільського голови Андрій АНТОНЮК, електронна адреса:  lisovi_rada@ukr.net, телефон – 0969133307.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь