Прощання з Героєм

Дата: 22.07.2022 15:44

Сьогодні 22 липня  в селі Печеськи  Лісовогринівецької ТГ  відбулася церемонія прощання із загиблим воїном, захисником, героєм - Іваном Солов’єм . 13 липня військовий загинув у Запорізькій області. Йому було 45 років. Народився і проживав Іван в селі Печеськи  Лісовогринівецької ТГ.  Наш герой навчався  в ВПУ № 4 , після закінчення якого був призваний до лав Збройних сил України на строкову службу у місто Десна . Потім працював будівельником в м. Хмельницький. З 2015 року  Іван був мобілізований до лав Збройних сил України. Був учасником АТО. Проходив службу на позиціях у м. Горлівка, Зайцево.

В квітні  2022 року був мобілізований до лав Збройних Сил України. .13 липня серце воїна перестало битися. Наш герой загинув у день свого 45-ти річчя.

У Героя залишилися,брат, сестра, племінник. Низький уклін  та співчуття рідним і близьким воїна.

Поховали Івана Соловя  на сільському кладовищі в рідному селі Печеськи. Вічна пам'ять і слава Герою! Мир та спокій його душі .Фото без опису