Привітання з Днем відновлення Незалежності України сільського голови Віталія ГРАЛЮКА

Дата: 24.08.2022 11:55

Шановні жителі Лісовогринівецької  громади, друзі, колеги!

Сьогодні у важкий для нас усіх час, час війни  завдячуючи нашим воїнам-захисникам ми разом зі всією країною відзначаємо  державне свято– 31-річницю  незалежності України. Саме в ці дні наші серця по-особливому сповнені гордістю за Україну та її славних доньок та синів.  Ми сьогодні платимо дорогою ціною життів наших патріотів. Де б ми не були, почуття «єдиної родини» єднає нас навколо нашої історії та традицій,  нашої мови та культури, усього того, що робить нас великим українським народом, який ніколи не стане на коліна перед ворогом, який так прагне знищити нас як націю!

З особливою вдячністю ми згадуємо тих, хто протягом встановлення нашої державності, своєю героїчною боротьбою

та самовідданою працею наближав нашу Незалежність.

Ми вдячні тим, хто сьогодні боронить кордони нашої України від лютого ворога, хто рятує наших дітей у яких війна забрала щасливе дитинство, хто чесно виконує свій обов`язок перед народом та нашою громадою! Разом ми непереможні,  разом  відбудуємо країну про яку мріяло не одне покоління українців, адже ніхто крім нас не побудує заможну, сильну, вільну європейську Україну!

З Днем Незалежності України, дорогі земляки!
Нехай благословення Господнє прийде у кожну родину, принесе нашому народові мир, добробут, мудрість, терпіння та любов!
Вперед до Перемоги!

Слава Україні!
Слава Збройним Силам України!
Україна – понад усе!

З повагою,