Отримай сміливий грант на власну справу!

Дата: 25.10.2022 17:47

Якщо ти маєш цікаві бізнес-ідеї або вже відкрив власну справу і потребуєш коштів для її масштабування, то цей конкурс саме для тебе.

Учасниками проєкту можуть стати:

- мікропідприємці, які офіційно зареєстровані в Україні (Полтавська, Вінницька та Хмельницька області) та працевлаштовують осіб із інвалідністю, ВПО, з родин військовослужбовців тощо;

- внутрішньо переміщені особи, родини військовослужбовців, особи з незахищених груп населення у Полтавській, Вінницькій та Хмельницькій областях, які ще не мають власної справи, але мають амбіції та бажання розвивати українське виробництво.

На учасників очікує:

- експрес-навчання щодо підприємницької діяльності у воєнний час

- підготовка бізнес-планів

- робота з інвесторами

Після захисту бізнес-проєктів автори найкращих ідей отримають гранти від 30 000 до 80 000 грн, на які зможуть придбати необхідне обладнання.

Заявки на участь необхідно подати до 18:00 8 листопада, заповнивши анкету:

А вже 4 листопада чекаємо тебе на вебінарі-зустрічі. Задавай питання організаторам проєкту напряму:

___

Проєкт організовано завдяки партнерству українського бізнесу: Райффайзен Банку та агропромхолдингу Астарта-Київ. Партнерами з впровадження є благодійний фонд “Повір у себе”, благодійна організація “Світло надії”.

Raiffeisen Bank - Aval Благодійний фонд "Повір у себе " CO «Light of Hope»/БО «Світло надії» Сміливі Гранти