Чергова робоча зустріч з працівниками Хмельницької ДПІ

Дата: 01.11.2022 10:12

Відбулася робоча зустріч працівників Хмельницької ДПІ за участі представника Лісовогринівецької ОТГ.  В ході зустрічі обговорено актуальні питання щодо виконання місцевого бюджету за десять місяців, нарахування та сплата майнових податків, легалізація найманої праці, погашення податкового боргу, сплата ПДФО з паїв, дотримання вимог податкового законодавства. Наголошено про проведення кампанії щодо одноразового добровільного декларування активів громадян та необхідності застосування РРО/ПРРО, а також переваги використання електронних сервісів.