Привітання з Днем працівників сільського господарства

Дата: 18.11.2022 13:55

Шановні працівники сільського господарства!

Сердечно вітаємо Вас із професійним святом.

Цьогоріч ми невзмозі відназичити свято так, як би нам хотілося, адже війна, яку розпочала сусідня держава, 24 лютого змінила нас, змінила стиль нашого села та наше відношення до життя та праці. Відзначення Дня працівників сільського господарства - це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу.

Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян у мирний час і найголовніше у час війни.

Нам відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі, яка обпалена важкими втратами наших героїв, які полягли за нас. Але лише завдяки Вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними. Завдяки сільським трудівникам полиці наших магазинів у тяжкі часи війни не спустошені, а наповнені продуктами, які необхідні для нас, а в кожній українській оселі є і хліб і до хліба.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо перемоги та розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу.

Разом з вами наші воїни мають сили боронити рідні землі та сім’ї!

Дякуємо вам за вашу нелегку працю!

Слава Україні!