Прокурори Хмельницької окружної прокуратури привітали діток-переселенців зі святом Святого Миколая.

Дата: 20.12.2022 10:58

19 грудня – свято любові та душевної теплоти. Здавна Миколай Чудотворець вважався захисником діток. Він дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у дитячі душі світлі почуття.

Щороку прокурори Хмельницької окружної прокуратури вітають дітей із цим чудовим святом.

Цього року вони відвідали чотири сім’ї - переселенці, де є дітки. Так сім’я Гончарових приїхала до Лісових Гринівців із м. Донецьк, а сім’я Горбунових з Ізюмського району Харківської області, сім’ї Страхових та Кузіних - з Херсонської області.

Вказаний захід є надзвичайно важливим, адже вірить у диво кожен і дорослий і малий, а тому у таке релігійне чудотворне свято хочеться підтримати та допомогти сім’ям, які залишили свої домівки, взяли лише дітей та втекли від війни.