ЧИ МОЖУТЬ ВІДМОВИТИ У ПРИЗНАЧЕННІ СУБСИДІЇ УСНО?

Дата: 29.12.2022 12:06

Відповідно до норм законодавства, якщо орган Пенсійного фонду України, який призначає житлову субсидію, ухвалив рішення про відмову в її призначенні, то він повинен повідомити про це заявника, який звертався за допомогою, протягом трьох календарних днів з дня прийняття такого рішення.

При цьому поінформувати заявника потрібно в паперовій формі з врученням відповідного повідомлення під особистий підпис. У повідомленні повинна зазначатися інформація про причини відмови та про порядок оскарження прийнятого рішення.

Проте у період дії воєнного стану орган Фонду може повідомити людину про таке рішення в телефонному режимі. Запис про це має бути зроблено в журналі реєстрації інформування заявників. Цей запис має містити інформацію про:

• номер рішення про відмову;
  • номер телефону заявника;
  • прізвище, ім’я та по батькові заявника;
  • прізвище, ім’я та по батькові посадової особи, яка повідомила про ухвалене рішення;
  • дату та час телефонного дзвінка.

ГУ ПФУ в Хмельницькій області