Привітання сільського голови з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Дата: 30.12.2022 15:26

Шановні жителі Лісовогринівецької громади!

Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас з Різдвом Христовим та Новим 2023 роком!

Зазвичай ці дні символізують початок нової, чистої і світлої сторінки життя, які бажають залишити в минулому всі негаразди. Ми усі з нетерпінням хочемо позбутися усіх жахів війни, які прийшли в наш спільний дім, у нашу рідну Україну.

У цьому 2022 році, в одну мить, ми зрозуміли, що головна цінність у нас – це наша сім’я, наші діти. Ми тепер знаємо, що значить бути щасливими. Щастя – не в достатку, а в праві жити вільно на своїй землі.

Ми з вами маємо дуже багато планів на будівництво нової країни, та розвиток нашої громади.

Найголовніше – це перемога над лютим ворогом і повернення миру на нашу землю. Саме тому ми об’єднані, як ніколи.

Тож нехай світло Різдвяної зірки зігріє теплом кожного українського захисника, кожну українську родину, а у новорічну ніч з неба падають лише пухнасті сніжинки.

Щиро дякую усім, хто своєю мужністю та хоробрістю наближає нашу Перемогу, хто підтримує Збройні сили України, хто займається волонтерською діяльністю і хто допомагає людям, які вимушені були покинути свій дім!

Бажаю усім нам, разом у 2023 році відсвяткувати Перемогу, тримаючи біля серця жовто-блакитний стяг нашої України!

З Різдвом Христовим!

З новим 2023 роком, роком Перемоги!