У Хмельницькому та області оголосили штормове попередження

Дата: 20.02.2023 16:55

21 лютого на погоду Хмельниччини впливатиме північно-західний циклон. Вночі опади: дощ та мокрий сніг. Вдень — падатиме дощ. Вітер північно-західного напрямку 15-20 метрів на секунду, вночі та в першій половині дня — 25 метрів за секунду.

Температура повітря, вночі 21 лютого, по області 0°C +5 °C. В Хмельницькому +2°C +4°C. Вдень по області +5°C +10°C. В обласному центрі +7°C +9°C.

Наступні чотири доби, 21.02-24.02, часом падатиме невеликий дощ. 23 лютого без істотних опадів. Нічна температура зазнає коливань на 2-4°C. Денна температура повітря підвищиться до +8°C +13°C.