Дата: 09.03.2023 14:12

Повідомляємо, що на сайті Лісовогринівецької сільської ради https://lisovogrynivecka-rada.gov.ua// буде оприлюднено проект рішення сільської ради «Про затвердження Правил благоустрою, дотримання чистоти та громадського порядку на території населених пунктів Лісовогринівецької сільської територіальної громади»

Мета: забезпечення належного комплексного благоустрою, санітарно-епідеміологічного стану та екологічної безпеки Лісовогринівецької сільської територіальної громади.

План розгляду: 2 квартал 2023р.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта просимо надавати в письмовому вигляді на протягом місяця з моменту оприлюднення проекту на адресу: 31340, вул. Центральна, 4, с. Лісові Гринівці, Хмельницький район, Хмельницька область, та на електронну адресу: e-mail:  lisovi_rada@ukr.net в місячний термін.

Розробник документа:         Відділ архітектури, землеустрою та житлово-комунального господарства

Відповідальна особа:           Ільчишин Руслан Петрович

Контактний телефон:          (0382) 62-68-23