Щодо подання податкових декларацій

Дата: 23.03.2023 15:14

З метою забезпечення  повноти та своєчасності справляння податку на доходи фізичних осіб отримано інформацію від головного управління ДПС у Хмельницькій області щодо:
-  фізичних осіб ,які мають у власності трактори ,самохідні шасі, крани, навантажувачі, екскаватори, дорожньо-будівельні і меліоративні машини, іншу сільськогосподарську техніку та механізми ;
- фізичних осіб ,які одноосібно розробляють земельні ділянки для отримання доходу, площі яких перевищують розміи (2 га), визначені підпунктом 165.1.24 пункту 165.1 статті165 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VIзі змінами та доповненнями.
Відповідно до  пп168.2.1 п 168.2 ст.168 Кодексу платник податків, що отримує доходи від особи, яка не є податковим агентом ,та іноземні доходи, зобов’язаний  включити суму таких доходів до загального річного оподаткованого доходу та подати податкову декларацію за наслідками звітного податкового року, а також сплатити податок з таких доходів.
Відповідно до вищевикладеного  Лісовогринівецька сільська рада повідомляє Вас про необхідність звернутись до Головного управління ДПС у Хмельницькій області за адресою : м.Хмельницький, вул..Героїв Майдану, 12, каб.103, вікно№1 з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 12:00 години, щодо декларування отриманих доходів у 2022 році.