Повідомлення ТОВ «Нафтагруп Ойл» Про клопотання щодо отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Дата: 03.04.2023 15:26

Повне найменування суб’єкта господарювання: Товариство з обмеженою відповідальністю «Нафтагруп Ойл»

Скорочене найменування суб’єкта господарювання: ТОВ «Нафтагруп Ойл»

Ідентифікаційний код: 44777337

Юридична та поштова адреси: 31340, Хмельницька обл., Хмельницький р-н, Лісовогринівецька ОТГ, с. Лісові Гринівці, вул. Центральна, 1/1

Контактний номер телефону:  (095) 282-36-39

Електронна пошта: z.yavorska@ukr.net

Фактична адреса промислового майданчика: 31340, Хмельницька обл., Хмельницький р-н, Хмельницька ОТГ, с. Лісові Гринівці, вул. Центральна, 1/1

Мета отримання дозволу на викиди: Отримання дозволу на викиди для існуючого об’єкту

Підприємство відноситься до третьої групи об’єктів за складом документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, в залежності від ступеня впливу об’єкта на забруднення атмосферного повітря.

Документи, у яких обгрунтовуються обсяги викидів для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для ТОВ «Нафтагруп Ойл» виконані відповідно до вимог Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

ТОВ «Нафтагруп Ойл» займається оптовою торгівлею дизельним паливом. (КВЕД: 46.71 – Оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами). Для зберігання дизельного палива на території проммайданчика передбачено шість резервуарів ємністю 60 м3 кожен.

Під час провадження господарської діяльності в атмосферу викидаються:

Вуглеводні граничні С12-С19 - 0,01083 т/рік;.

Відповідно до Наказу Міністерства охорони навколишього природного середовища України №108 від від 09.03.2006 р. заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва та заходи щодо скорочення викидів не розроблялися.

Викиди забруднюючих речовин відповідають вимогам Наказу №309 від 27.06.2006 р. та Наказу №177 від 10.05.2002 р.

Пропозиції та рекомендації просимо надсилати протягом 30 днів з дня опублікування у Хмельницьку обласну державну адміністрацію 29005, Хмельницька обл, м. Хмельницький, м-н. Незалежності, 2, електронна пошта: regadm@adm-km.gov.ua, телефон: 0382 765 024.