Громада попрощалася із загиблим героєм - Кудіним Олександром

Дата: 13.04.2023 16:46

Сьогодні,  Лісовогринівецька громада попрощалася із загиблим героєм, 55-річним жителем села Лісові Гринівці – Кудіним Олександром Олександровичем.

З перших днів повномасштабного вторгнення ворога, пішов захищати рідну Батьківщину.

Олександр Кудін народився на Київщині. Згодом коли трапилася трагедія на Чорнобильскій АЕС разом з батьками переїхав до Лісових Гринівець. Через певний період переїхав жити до Іллінецької громади в село Жорнище Вінницької області.

Сільський голова Віталій Гралюк, словами співчуття подякував рідним за сина, батька та друга та наголосив, що громади  ніколи не забудуть його відважний подвиг!

Попрощатися з героєм прийшли односельчани, друзі, сусіди та рідні з нашого села Лісові Гринівці та села Жорнище, де він проживав останні роки.

Громада дуже вдячна герою за нашу свободу.

Олександр Кудін загинув 7 квітня 2023 року

Поховали героя у селі Лісові Гринівці на місцевому кладовищі де також похований його рідний батько.