Дата: 20.04.2023 10:28

Повідомляємо, що на сайті Лісовогринівецької сільської ради https://lisovogrynivecka-rada.gov.ua// в розділі «РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ» відповідно до вимог статей 8 і 10 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004р. № 308) оприлюднено проект рішення сільської ради «Про затвердження  нормативної грошової оцінки земель населеного пункту села Стуфчинці Хмельницького району Хмельницької області»

Мета:

1. Встановлення середньої (базової) вартості одного квадратного метра земель населеного пункту села Стуфчинці Хмельницького району Хмельницької області;

2. Врегулювання правовідносин між власником землі - Лісовогринівецькою сільською радою та суб’єктами земельних відносин;

3. Стимулювання ефективного та раціонального використання земель на засадах ринкової економіки, визначення ринкової вартості земельних ділянок;

4. Збільшення доходів міського бюджету від надходжень плати за землю;

5.Задоволення інтересів держави та територіальної громади, можливість направлення додаткових коштів на здійснення програм соціально-економічного розвитку;

6. Визначення механізму введення в дію нормативної грошової оцінки земель населеного пункту села Стуфчинці Хмельницького району Хмельницької області.

Розробник проекту регуляторного акта: Відділ архітектури, землеустрою та житлово-комунального господарства  Лісовогринівецької сільської ради

План розгляду: 2 квартал 2023р.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта просимо надавати в письмовому вигляді за адресою: 31340, вул. Хмельницька,29, с. Лісові Гринівці, Хмельницький район, Хмельницька область, та на електронну адресу: e-mail:  lisovi_rada@ukr.net в місячний термін.

Відповідальна особа:    Ільчишин Рустан Петрович.

Контактний телефон: тел. (0382) 62-68-23.